Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym sposobem na wstydliwe problemy Polek

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

nowe mieszkania lubl

Wartość obrotów na rynku nieruchomości wciąż wzrasta. Choć aktualnie mamy ...