Co to jest hurtownia sprzętu medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, które używane są w typowej pracy z pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu medycznych specjalności, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź
Zaopatrzenie medyczne sklep

Z kolei materiały i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty krajowe, producenci takich marek na przykład Poldent czy Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

nowe mieszkania lubl

Wartość obrotów na rynku nieruchomości wciąż wzrasta. Choć aktualnie mamy ...